revolut kryptowaluty

Czym jest Revolut ?
Revoluta nie trzeba przedstawiać tym którzy często podróżują po Świecie ponieważ Revolut oferuje karty które dają bezkonkurencyjne warunki wymiany walut pomijając wszelkie prowizje międzybankowe, w Polsce w zasadzie jedynie mBank i jego mKantor odrobinę zbliżył się do tego co oferuje w tej materii Revolut …..

Ale Revolut to juz nie tylko wymiana walut mozliwość płacenia wielowalutową kartą gdziekolwiek jesteś za granicą w walucie lokalnej, to od niedawna także możliwość inwestowania na rynku kryptowalut. Tak, Revolut oferuje możliwość kupowania narazie kilkudziesięciu kryptowalut, ale ta liczba się cały czas zwiększa.

Jakie są zalety Revoluta względem inwestowania za pośrednictwem giełd ?
Szybkość, w Revolucie nie musisz czekać na zatwierdzenie transakcji tj na giełdzie gdzie kurs może się w tym czasie zmienić jeszcze ze 100 razy na korzyść lub niekorzyść, w Revolucie nie płacisz chorych prowizji transferu środków z portfela na giełdę i z powrotem ponieważ Revolut to jest Twój portfel i jedyną prowizją jaką płacisz jest prowizja związana z wymianą na krypto oraz sprzedażą krypto tj na każdej giełdzie.

Niewątpliwą zaletą Revoluta w kontekście kryptowalut jest błyskawiczne działanie, kupujesz w ułamku sekundy i w ułamku sekundy sprzedajesz. Revolut cały czas rozwija funkcjonalność swojej apki do inwestowania w kryptowaluty więc z czasem pojawi się także już zapowiedziana możliwość transferu kupionych za pośrednictwem Revoluta kryptowalut na portfele fizyczne.

Dlaczego piszę o Revolucie ?
Dlatego że sam z niego korzystam, jest to niebywała wygoda, w porównanu do zwykłej giełdy, ale też bezpieczeńśtwo bo za Revolutem stoi bank, tymczasem niedawno Świat obiegły informacje że największa na Świecie giełda kryptowalut Binance ma problemy z wypłatami FIATów (czyli walut konwencjonalnych) na konta bankowe swoich klientów !!! Czy to jest Twoim zdaniem bezpieczne ?
Powierzanie tysięcy, dziesiątek czy setek tysięcy zł instytucji która może zablokować ci nagle dostęp do transferu Twoich własnych pieniędzy na konto bankowe ?????

CZYTAJ  Cardano ze Smart Contractami na Testnecie! Vitalik Buterin x AMA - friz kryptowaluty

To nie byłą oczywiście bezpośrednia wina tej giełdy tylko instytucje finansowe/ banki zablokowały z jakiegoś powodu taką możliwość, czy zostało to już odblokowane – nie wiem, nie wypowiadam się bo nie śledzę tego na bieżąco, fakt jest jednak faktem że z Revoluta korzystam już od kilku lat przy okazji wymiany walut i ich karty wielowalutowej i nigdy jeszcze nie miałem z nimi problemu.

Jak widzisz nie ma tutaj żadnego linka afiliacyjnego do Revoluta, bo go tu nie potrzeba Revolut broni się sam i zdobywa coraz większy udział w rynku krypto bo to bezpieczne i wygodne rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnych giełd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *